Анонси

Шановні колеги!

 

Науковий журнал «Історичні і політологічні дослідження» видається Донецьким національним університетом імені Василя Стуса з 1999 р. Наказом МОН № 515 від 16.05.2016 включений до «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» у галузі «Історія».

Періодичність випуску журналу – двічі на рік: у грудні та червні. Тексти для публікації, оформлені відповідно до встановлених вимог (http://jhpr.donnu.edu.ua/about/submissions#onlineSubmissions), можна подавати відповідно до 15 жовтня та до 15 квітня на електронну адресу: istordoslidzhennya@gmail.com.

До розгляду приймаються оригінальні статі, які раніше не були опубліковані, а також рецензії, огляди, інформація про наукові події. Мови: українська, англійська, російська.

Статті, автори яких не мають наукового ступеня, повинні додати рецензію наукового керівника у сканованому вигляді. У разі необхідності редколегія вдається до зовнішнього рецензування.

Із запитаннями можна звертатися до головного редактора журналу Темірової Надії Романівни за телефоном: 050 6776494.

 

 
Опубліковано: 2017-07-02
 
1 - 1 з 1 результатів