Анонси

Шановні колеги!

2017-07-02

 

Запрошуємо до публікації у науковому журналі «Історичні і політологічні дослідження» (видання Донецького національного університету імені Василя Стуса).
Науковий журнал «Історичні і політологічні дослідження» перебуває на перереєстрації.
Журнал зареєстрований у наукометричній базі Google scholar.

 Редакційна колегія приймає до розгляду оригінальні статі, які раніше не були опубліковані. За достовірність викладеного відповідальність несе автор, думка якого може не збігатися з позицією редакційної колегії журналу. 

Періодичність випуску журналу – двічі на рік: у грудні та червні. Тексти для публікації, оформлені відповідно до встановлених вимог http://jhpr.donnu.edu.ua/about/submissions#authorGuidelines, можна подавати відповідно до 15 жовтня та до 15 квітня на електронну адресу: istordoslidzhennya@gmail.com.

До розгляду приймаються оригінальні статі, які раніше не були опубліковані, а також рецензії, огляди, інформація про наукові події. Мови: українська, англійська, російська.

Статті, автори яких не мають наукового ступеня, повинні додати рецензію наукового керівника у сканованому вигляді. У разі необхідності редколегія вдається до зовнішнього рецензування.

Із запитаннями можна звертатися до головного редактора журналу Темірової Надії Романівни за телефоном: 050 6776494.

 

Читати більше про Шановні колеги!

Поточний номер

№ 1(66) (2020)
					##issue.viewIssueIdentification##
Опубліковано: 2020-05-05

Інформація про журнал

Студії з української історії

Студії із зарубіжної історії

Рецензії та огляди літератури

Переглянути всі випуски